Blog > Komentarze do wpisu

Buce

Krystyna Kofta:

To nie jest tak jak sobie mały Henio wyobraża tortury, że się miażdzy jądra. Teraz są inne metody tortur. Jak tyka bomba, która może zabć 30 osób, a możemy dowiedzieć się od terrorysty kiedy wybuchnie, to wolno go torturować.

Xiądz Sowa:

Faryzeim tzw. obrońców praw człowieka, którzy chcieliby do terrorysty podejść z gałązką oliwną odganiając mu muchy z nosa, by mu nie przeszkadzały, jest już anegdotyczny.

Wojciech Pszoniak:

No ale przecież demokracja ma swoje granice. Niewinnego człowieka nie można torturować, no ale winnego złoczyńce...

No, elita, kurwa ich mać. Wypowiedzi padły w programie Mellera w TVN 24 - nie chce mi się sprawdzać jak się nazywa.

poniedziałek, 20 września 2010, czerwoneiczarne

Polecane wpisy

  • Święty snajper z wydawnictwa Znak

     Witam państwa, jestem z wydawnictwa Znak. Mieści się w Krakowie. Z dumą donoszę, że dobrze sobie radzi na rynku, zaspokaja potrzeby duchowe czytelników

  • W takiej Polsce każdy powinien się czuć dobrze

    Wybaczcie, wzruszenie odebrało mi głos: Wojciech Pszoniak zaprasza na Kolorową Niepodległą from Krytyka Polityczna on Vimeo .  Rozumiecie, w takiej Po

  • To przez chłopców z ONR-u

    jest ta notka. To znaczy nie tylko przez nich. Bo może przez dziewczyny z ONR-u też. No i przez parę innych rzeczy. Fakt jest taki, że miałem nie pisać o tym, z

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
andsol-br
2010/09/20 05:10:09
Święta prawda. Niektóre państwa znane nam dobrze (lub źle) z historii XX wieku nie miały problemów z terrorystami. I nawet śmieci nie rzucano na ulicę. No, jeśli nie liczyć Żydów. Albo kułaków. A buty były wypucowane. I śpiewano chórem bardzo ładne piosenki.
-
2010/09/20 06:44:16
Parę lat temu (paręnaście?) była historia niemieckiego policjanta, który wymusił biciem na porywaczu informację o miejscu przetrzymywania nieletniej zakładniczki. Opisał to w oficjalnym raporcie i podał się do dymisji, Nie zdążył. Dziewczynkę odnaleziono martwą. Nic nie jest proste w tych sprawach.
-
2010/09/20 14:10:49
@starszy
No widzisz, torturował porywacza i tyle mu to dało, że dziewczyna umarła. Może gdyby zamiast lać złoczyńcę, zaczął szukać dziewczyny to jeszcze by żyła?
-
2010/09/22 16:57:52
czerwoneiczarne
@starszy
No widzisz, torturował porywacza i tyle mu to dało, że dziewczyna umarła. Może gdyby zamiast lać złoczyńcę, zaczął szukać dziewczyny to jeszcze by żyła?

Farmazony. Wiesz, ile potrzeba żeby porządnie poturbować człowieka? Tak z 10-15 minut. Ile możesz zrobić w tym czasie? Wyjechać autem z parkingu? Połowy miasta nie sprawdzisz choćbyś nie wiem jak chciał. Ponadto, akurat w tym konkretnym wypadku to, że w ogóle dziewczyna została znaleziona zawdzięczamy gliniarzowi. Nie została by znaleziona - porywacz spokojnie wyszedłby na wolność i śmiał się w twarz takim pięknoduchom jak ty. Tudzież policji, sądom i rodzinie porwanej. Metodą na terroryzm w dzisiejszym świecie nie są tortury, tylko pozbycie się jego rozsadników - czyli bardzo pokojowej religii pochodzącej z Półwyspu Arabskiego. ETA, IRA - to inna bajka.
-
2010/09/22 19:21:09
@artie
''Wiesz, ile potrzeba żeby porządnie poturbować człowieka?''

Pojęcia nie mam.

''Tak z 10-15 minut''

Wyczuwam eksperta.

''i śmiał się w twarz takim pięknoduchom jak ty''

bożesz muj bożesz, jak on by mi się śmiał!

''Metodą na terroryzm w dzisiejszym świecie nie są tortury, tylko pozbycie się jego rozsadników - czyli bardzo pokojowej religii pochodzącej z Półwyspu Arabskiego''

Ja rozumiem, że za chwilę jest premiera Civilization 5, ale opanuj emocje.
-
2010/09/22 23:02:16
@artie
''Wiesz, ile potrzeba żeby porządnie poturbować człowieka?''

Pojęcia nie mam.

To czemu opowiadasz, że gliniarz więcej by zdziałał szukając niż obijając gościa? Jak się jest dyletantem, to lepiej się z tym nie zdradzać, wychodzi się na nieuka.

''Tak z 10-15 minut''

Wyczuwam eksperta.

Pudło. Wystarczy lektura dokonań bohaterskich służb.


''i śmiał się w twarz takim pięknoduchom jak ty''

bożesz muj bożesz, jak on by mi się śmiał!

A coś merytorycznie? Nie ma zwłok, nie ma zbrodni.''Metodą na terroryzm w dzisiejszym świecie nie są tortury, tylko pozbycie się jego rozsadników - czyli bardzo pokojowej religii pochodzącej z Półwyspu Arabskiego''

Ja rozumiem, że za chwilę jest premiera Civilization 5, ale opanuj emocje.

Kolejne pudło. Nie to pokolenie, nie wychowałem się na Atari i Commodore, ew. miałem wówczas ciekawsze zajęcia.
-
andsol-br
2010/09/23 03:51:25
@artie40: rozumiem, z powodu pewnej religii (nie naszej, więc, co jest naukowo udowodnione, będącej sprawczynią mordów, wojen i gwałtów) dzielni policjanci nauczą się sztuki sprawnych tortur ale ani im przemknie przez głowę używanie jej w przypadkach zwykłych przestępstw. Po prostu chwytając podejrzanego najpierw delikatnie wywiedzą się: muzułmanim?, a słysząc zaprzeczenie zaproponują telefon do adwokata i przyniosą kawę. A jak muzułmanin, to sam sobie winien, przecież mógł urodzić się jako katolik.
-
2010/09/24 18:08:59
@artie
No dobrze, skoro nie zrozumiałeś ironii, to serio.

Po pierwsze przekonanie, że zbrodnia musi być ukarana za wszelką cenę uważam za niebezpieczną głupotę. Nie miałbym problemu z tym, ze temu facetowi uszłoby na sucho zabicie tej dziewczyny - szkoda ale trudno, zdarza się, to również element demokratycznego systemu prawnego, że czasami jakieś przestępstwo pozostaje niewyjaśnione. Bałbym się służb policyjnych wypełnionych przez sfrustrowanych kretynów, którzy MUSZĄ, bo tak im mówi ich zjebane poczucie sprawiedliwości. Policjant ma być sprawnym fachowcem działającym według procedur, a nie mesjaszem z Koziej Wólki.

Po drugie Twój pogląd, że sposobem na terroryzm jest pozbycie się - cokolwiek by miało to znaczyć w Twoim czwartym wymiarze - islamu, jest po prostu skrajnie głupi. I albo pochodzi z gry komputerowej albo z wiecu pojebanych nazioli. Z wrodzonej dobrej woli na początku założyłem pierwszą ewentualność. Cóż, pomyłka
-
merka1986
2010/09/26 22:19:05
najlepiej wmawiać człowiekowi, że są jacyś straszni terroryści i ograniczać tym samym jego wolność w celu pozornej przed nimi obrony....PARANOJA!

hkh

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner